ATCELTS! 12.aprīlī plkst.11:00 Lieldienu jampadracis!


Svinēsim krāsainas Lieldienas 12.aprīlī un ieskandināsim pavasari jautrā svētku jampadracī!

Tā kā diena iesākas ar rītu, tā pavasaris sākas ar prieku un jautrību!
Talsu Tautas nama Radošajā sētā un Talsu Pilsētas laukumā par krāšņu, aktīvu un visai ģimenei piemērotu kopābūšanu pavasara svētkos rūpēsies Lieldienu zaķis Kašers un Supermeitene ar aktīvām rotaļām, „Dziesmu skolas” dziedātāji, Talsu sākumskolas deju kolektīvs “Sprīdīši”, Zaķenīte Burbulīte ar dažādiem eksperimentiem un putnu būrīšu izgatavošanas akcija “Naglot prieks”.
Svētku rosība jau plkst. 11.00 iesāksies ar rotaļām. Kopā ar Lieldienu zaķi Kašeru un Supermeiteni dejās un spēlēs jautri būs gan mazajiem, gan lielajiem. Gluži kā putni, kas ieskandina pavasari, ar savām balsīm Radošajā sētā pavasari iedziedās “Dziesmu skolas” mazie dziedātāji. Jautras dejas izdejos Talsu sākumskolas deju kolektīvs “Sprīdīši”. Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties dažādus svētku našķus un citus gardumus, kas piešķirs Lieldienām īpašu garšu.

Lieliem un maziem Lieldienu svinētājiem interesantu šo dienu padarīs arī Zaķenīte Burbulīte, kura kopā ar apmeklētājiem darbosies Eksperimentu laboratorijā. Piedzīvojumi, pārsteigumi un brīnumi iepriecinās un pārsteigs visus, kam būs vēlēšanās apskatīt un izmēģināt piedāvātos eksperimentus.

Pilsētas laukumā pie Talsu Tautas nama norisināsies putnu būrīšu izgatavošanas akcija “Naglot prieks”. Tās laikā jebkurš var izgatavot savu unikālo putnu būrīti, ko ņemt līdzi vai arī nodot dāvanā Šķēdes meža pētīšanas stacijai. Būrīšu izgatavošanai nepieciešamos materiālus būs sarūpējuši SIA “Vika Wood”, SIA „O.Bāres būvmateriāli” un Talsu 2.vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotājs Visvaldis Vismanis kopā ar skolēniem.

Plkst.12.00 uzzināsim izstādes „Ielidot pavasarī” uzvarētāju un noskaidrosim, kurš uz saviem spārniem nes visīstāko pavasari. No 5.aprīļas līdz 12.aprīļa plkst. 11.30. Radošās sētas apmeklētāji ir aicināti balsot par Talsu pilsētas un novada uzņēmēju un Talsu novada pašvaldības greznotajiem putniem Talsu Tautas namā vai no 6.aprīļa līdz 11.aprīlim elektroniski sociālajā vietnē facebook.com Talsu Tautas nama kontā.

Tiekamies!