11. jūnijā plkst. 20:00 Radošajā sētā “Vasaras gaiss”

11. jūnijā plkst. 20:00 Radošajā sētā “Vasaras gaiss”

Talsu Radošajā sētā viesosies dziedātāja GRĒTA un DJ Glo, lai atklātu vasaru kopā, mūzikā un dejās “Vasaras gaiss”. Vasaras svaigajā gaisā kopā mīsies mūzika un dejas vasaras atkalsatikšanai. Vakara gaitā ikviens apmeklētājs ir aicināts izbaudīt atmosfēru un ļauties dejām. Atspirdzinošus dzērienus un uzkodas piedāvās “Kuršu Krogs”.

Koncertā  “Vasaras gaiss“ Talsu Radošajā sētā izskanēs Grētas jaunie singli un vēl nebijuši pārsteigumi īpašās aranžijās, lai radītu vasarīgu noskaņu. Par dejām parūpēsies DJ Glo, kura būs sagatavojusi īpašu mūzikas noskaņu tieši Talsu Radošajai sētai un tās viesiem.

Grēta ir jaunā, talantīgā dziedātāja, kura Latvijā atpazīstamību ieguva uzvarot šovā “X-faktors”, kā arī Grēta ieguva Talsu novada apbalvojumu “Gada kultūras lepnums 2021”. Grētas klausītāji novērtē ne tikai viņas balsi, bet arī viņas gaišo un silto personību. Šī gada pirmajā pusē Grēta savus klausītājus pārsteidza ar savu pirmo dziesmu, kas cauri vij vasarīgas sajūtas.

DJ Glo ir dīdžeja ar atsaucīgu personību un dziļu izpratni par elektroniskās mūzikas industriju. Lieliska gaume mūzikas žanros. DJ Glo piemīt prasme pielāgoties tendencēm. Nemainīgi saglabā burvīgu, pozitīvu un enerģisku attieksmi.

Svinot dzīvi, tiekamies Radošajā sētā!

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 7 eur, pasākuma dienā 10 eur. Biļetes iespējams iegādāties Talsu Tautas nama kasē.