11. jūlijā no pl. 17:00 līdz 00:00 Radošajā sētā REPAIR CAFE

Beidzot tas brīdis ir pienācis, kad atkal varam tikties pasākumā! Tas plānojas būt lielisks vasaras vakars ar satikšanās prieku, domām par mīlestību uz mūsu planētu un apkārtējiem cilvēkiem. Tam esam rezervējuši vienu no mūsu skaistākajām vietām – Radošo sētu, tādēļ ieplāno 11. jūliju un tiekamies!

„Repair cafe” pasākuma ideja dzimusi Nīderlandē, kur 2009. gadā tika organizētas pirmās šāda veida mantu labotavu darbnīcas. Pasākuma mērķis ir popularizēt ilgtspējīgu dzīvesveidu, samazināt atkritumu daudzumu pasaulē un iegūt remonta prasmes.

Repair cafe piecās darbnīcās ikvienam meistaru vadībā, būs iespēja uzzināt dažādas tehnikas, kā atjaunot lietas, ar mērķi dot tai “otru elpu”:

ELEKTRO DARBNĪCA: Elektro ierīču labošana (telefona austiņas, lukturītis, radio u.c.) Meistars Andis Celmiņš

VELO DARBNĪCA: Velo labošana (velosipēds, skrejritenis, velo piederumi u.c.)Meistars Gundars Šmithens

“PATREPES”RADOŠĀ DARBNĪCA: Neķer jaunu, novērtē vecu! (apģērba un tā aksesuāru labošana) Meistari no Radošās darbnīcas “Patrepe”

ĀDAS APSTRĀDES DARBNĪCA: Ādas izstrādājumu labošana (ādas siksna, soma, maks u.c.) Meistari no “Stone hill”

DIZAINA DARBNĪCA: Interjera priekšmetu restaurēšana (interjera tekstila, mēbeļu, lampu dizains un koka mākslinieciskā apstrāde) Meistari/dizaineri Jānis Jirgens un Baiba Rulle no “JJ BOARDS” un “GARDEN”

 

PĒRĻU MEDĪBAS VISAI ĢIMENEI

Paralēli darbnīcām būs iespēja tirgot (iepriekš piesakoties: https://ej.uz/perlumedibas), apģērbu, vai arī iegādāties mazlietotu vai nelietotu apģērbu “Pērļu medībās visai ģimenei”. Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/groups/2686771578235569/?epa=SEARCH_BOX

 

21:00 – 00:00 SARUNA MŪZIKA UN KOKTEIĻI

No plkst. 21:00 kopā baudīsim vasarīgu vakaru Radošajā sētā. Nesteidzīgas sarunas, garšīgas uzkodas, kokteiļi no “Cafe THK” un gaumīga mūzika. Ar lielisku programmu uzstāsies mūziķis Lauris Bush ar grupu. Muzikālo noformējumu visa pasākuma laikā veidos DJ Dagnis Bricis spēlējot plates.

Uz tikšanos lieliskā vasaras vakarā Radošajā sētā!