11.februārī plkst.19.00 Talsu Tautas namā koncertprogrammu “Katrīna Gupalo un Smukais Lībietis”

Mīlestības svētkus gaidot, 11.februārī plkst.19.00, aicinām uz brīnišķīgu koncertprogrammu “Katrīna Gupalo un Smukais Lībietis”!

Neordinārās dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo un meistarīgo ģitāristu Riharda Lībieša un Ginta Smukā koncertprogrammā savijas visā pasaulē klausītāju iemīļotas dziesmas ar mūziķu pašu oriģinālkompozīcijām.

Emocionāli ļoti piesātināta programma, kurā latviešu, itāļu, ukraiņu un franču temperamenti mūzikā izteikti ārkārtīgi sulīgi, krāsaini un kontrastaini.

Šajā programmā mūziķi nebaidās eksperimentēt, aizraujot klausītājus sev līdzi muzikālā ceļojumā, tajā pat laikā arī veldzējot ar ārkārtīgi populārām un saldi skaistām melodijām. Koncertā dzirdami gan daudzi atklājumi, gan arī tādas visu iemīļotas dziesmas kā “Besame Mucho”, “O Sole Mio” un “Tumša nakte, zaļa zāle”.

Biļešu cenas: 10 EUR.
Biļetes iespējams iegādāties Talsu Tautas namā.
Pasākums “Zaļajā režīmā”– ieeja, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu. Talsu Tautas nama telpās jālieto mutes un deguna aizsargmaskas.