11.februārī plkst.18:30 Talsu Tautas namā kroņu gatavošanas meistarklase kopā ar Brigitu Strodu

Pirmdien, 11.februārī, plkst.18:30 Talsu tautas namā aicinām uz šī gada pirmo kroņu gatavošanas meistarklasi un tikšanos ar radošo personību, zīmola „LaStroda” īpašnieci Brigitu Strodu.

 

Sieviete ir skaistuma nesēja pasaulē, viņa ir mūza un iedvesmotāja. Uzliekot kroni, sieviete sevi apzinās kā daiļu, intriģējošu, graciozu būtni, kura lepojas ar sevi. Tā nav augstprātība, bet gan apzināšanās, ka esmu lieliska, tādēļ posīsimies un būsim skaistas ar pašu darinātiem kroņiem.

 

Šogad Talsu pilsētas svētkos plānots krāšņā gājienā doties sievietēm – dižojoties ar galvas rotām un izceļot sievišķību, grāciju un daili. Gatavojoties šim notikumam plānotas piecas kroņu meistarklases, kurās dalībniecēm būs iespēja izveidot savu kroni. Kroņu darbnīcā būs iespēja uzzināt vairāk par kroņu vēsturi un to simbolisko nozīmi sievietes garderobē, kā arī izveidot unikālu, savam raksturam un gaumei atbilstošu galvas rotu – kroni, kuru nesāt saviesīgos pasākumos, ikdienā vai glabāt īpašiem notikumiem.

 

Kroņu darbnīcas ilgums ir divas stundas. Vietu skaits ierobežots. Iepriekš pieteikšanās Talsu tautas namā, dalības maksa 10 EUR.