1.jūnijā Talsu Tautas namā 10. Latvijas novadu bērnu un jauniešu vokālistu konkurss “Talsi uzdod toni” plkst. 11.00 pusfināls,plkst.17.00 fināla koncerts

 

TALSI UZDOS TONI JAU 10.GADU!

Latvijas novadu jauno vokālistu konkurss “TALSI UZDOD TONI 2019” šogad notiks 1.jūnijā Talsu tautas namā un tas ik gadu Talsos pulcē jaunos pasaules populārās mūzikas žanra dziedātājus vecumā no 4- 20 gadiem- solistus, duetus, trio un popgrupas.

Konkurss kļuvis par stabilu tradīciju mūsu Talsu pilsētā un ir populārs visā Latvijā, par ko liecina lielais dalībnieku un skatītāju skaits. Šogad konkursā piedalīsies 202 dalībnieki no 14 novadiem- Talsu, Rīgas, Kandavas, Stopiņu, Skrundas, Ķekavas, Salaspils, Jūrmalas, Smiltenes, Saulkrastu, Valmieras, Ādažu, Ventspils, Ozolnieku. Šogad konkursam savus audzēkņus pieteikuši 30 spēcīgākie Latvijas pedagogi kā Igeta Gaiķe, Raimonds Bičus, Annija Putniņa, Liene Šomase, Līva Bondare, Ieva Sutugova un citi, bet krusttēva godā, kā arī žūrijas vadītājs katru gadu ir TV režisors Arvīds Babris, ar kuru šogad kopā dalībniekus vērtēs Antra Stafecka, Jānis Čubars, Laine Ligere- Stengrevica un Helvijs Stengrevics. Pasākums notiks visu dienu no plkst.11:00 un apmeklētājiem tas ir bezmaksas. Ik gadu konkursa fināls, kas šogad notiks plkst.17:00 pulcē ļoti daudz Talsu novada iedzīvotājus, jo tas skatītājus piesaista ar savu izklaidējošo un profesionāli muzikālo programmu, kuru papildina žūrijas komentāri, kas konkursa jaunos dalībniekus motivē tālākai sava talanta attīstībai.

Konkursu organizē Talsu dziedātāja Kristīne Broka- Meļķe un biedrība “TALSU TONIS”.