1. jūnijā plkst.18.00 Talsu Tautas namā “Dziesmu skolas” 10.sezonas noslēguma koncert

Privātās Interešu izglītības iestādes

„DZIESMU SKOLA

  1. sezonas noslēguma un jubilejas

KONCERTS

Privātās Interešu izglītības iestādes „Dziesmu skola” solisti, pianisti, ģitāristi, bundzinieki, sešu vokālo ansambļu sastāvu dziedātāji, Kustības grupas dejotāji un visi kuplās saimes pedagogi aicina uz mūsu 10. skanīgās sezonas noslēgumu koncertu Talsu Tautas namā, trešdien, 1. jūnijā, plkst. 18.00.

Talantīgie Talsu novada bērni un jaunieši, kuri ikdienā dzied, muzicē un „krāsaini dzīvo” skanīgajā „Dziesmu skolā”, sezonas laikā sagatavo muzikāli dažādas koncertu programmas.

Lai arī šī sezona bijusi visai nevienmērīga dažādo epidemioloģisko ierobežojumu dēļ, bērni, jaunieši un viņu pedagogi sagatavojuši un vēl arī turpina iestudēt dziesmu, deju un dažādu skaņdarbu repertuārus, lai priecētu vecākus un citus klausītājus gan šajā, visas „Dziesmu skolas” kopīgajā koncertā, gan arī atsevišķajos vasaras ieskaņu koncertos (sekojiet informācijai sociālajos tīklos).

10.sezonas noslēguma koncertā redzēsiet un dzirdēsiet mūs tādus, kādi mēs esam – priecīgi, muzikāli dažādi un skanīgi!

Koncertā dzirdēsiet latviešu tautas dziesmas a cappella izpildījumā un ar akustisku pavadījumu, populāru komponistu dažāda rakstura oriģināldziesmas, kuras vēl joprojām izpilda paaudžu paaudzēs. Mēs savā bariņā mēdzam teikt tā – „Ir tādas dziesmas, kuras jādzied obligāti katram, ja vien vēlies izaugt par krietnu cilvēku!”. Mūsu bērniem un jauniešiem tas izdodas ļoti labi un viņi pārliecinoši muzicēs un jautros deju ritmos kustēsies savu pedagogu un vecāku iedvesmoti un atbalstīti.

Lai vai kā – vienmēr ļausimies mūzikas priekam un tad arī negaidīti pārsteigumi būs klātesoši!

Ieeja koncertā ir bez maksas.

Koncerts tapis sadarbībā ar Talsu Tautas namu.